Lotus Residence

logo_lotus
Baş. Tarihi: 15.05.2014
Bitiş Tarihi: 31.08.2015
Arsa Alanı: 1843 m²
İnşaat Alanı: 7575 m²
Kategori: Kiralık Daireler
İçerik: 2 adet ticari,
44 adet 1+1,
44 adet 2+1 daireler

GENEL BİLGİLER

Bulunduğu konum itibari ile merkezi ve kolay ulaşıma sahip olup Niğde şehir merkezi ve Niğde Üniversitesi arasında ana güzergah üzerinde yer almaktadır. Niğde Üniversitesine, her türlü sağlık hizmeti alabileceğiniz hastanelere ve şehir merkezine yakın konumu ile güvenli ve konforlu bir konaklama tercih etmek isteyen calışanlara, küçük ailelere ve üniversite öğrencilerine kiralık 1+1 ve 2+1 stüdyo daireler sunuyor.

Ayrıca residence içerisinde ve çevresinde, güzel vakit geçirebileceğiniz sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz mekanlar ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz marketler bulunmaktadır. Residencemizin bulunduğu Bor yolu modern cafe ve restaurantlarıyla Niğde’nin gelişen ve yenilenen yüzüdür.

Kendinizi güvende ve de en önemlisi evinizde hissedebileceğiniz bir yaşam alanı oluşturmak için tüm detaylar sizler için düşünülmüştür. Modern çizgiler taşıyan dairelerimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede ve güvende tasarlanmıştır.44 adet 1+1 ve 44 adet 2+1 dairelerden olusan Lotus residence tam donanımlı olarak mobilyalı, ev eşyaları ile birlikte ve elektrik, su, 24 saat sıcak su, ısınma, sınırsız internet residence aidati ödemeden hazır olarak sizlere sunulmaktadır. Her türlü ihtiyacınıza cevap veren tecrübeli yönetim kadromuzun yanı sıra, en son teknoloji ile donatılmış kamera ve güvenlik sistemleri huzurunuz için 7/24 hizmetinizdedir.

Detaylar için www.residencelotus.com web sayfamızı ziyaret ediniz.

1+1 Daireler

lotus_1_1

2+1 Daireler

lotus_2_1