Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İnşaat dünyasında yeni bir güç yükseliyor.

Ticari yaşantısına 2014 yılında başlayan Forza Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş. 20 yılı aşkın sürede altyapı ve üstyapı inşaatlarında ve mühendislik alanlarında yurt içi ve yurt dışı çeşitli projeleri başarı ile tamamlamış, alanlarında uzman inşaat mühendisleri tarafından kurulmuştur.

Yurt dışı projelerde 77 Construction ve yurt içi projelerde Beyazıt Yapı’nın marka değerinden güç alan Forza Yapı, gayrimenkul yatırım ve inşaat sektöründe yeni sözler söylemek için çok özel projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Başlangıçlar iddialıysa, yarınlar daha güçlü kurulur. Modern kent hayatının getirdiği iyi yaşam kriterlerinin çıtasını daha da yukarıya taşıma hedefinde olan Forza Yapı, iddialarını gerçekleştirerek, güçlü yarınlara emin adımlarla yürümeye devam edecek.

 • 2017

  Lagün | Arda Life

  Forza Yapı, 2017 yılında yine iki mutluluğu aynı anda yaşamayı hedefliyor. Lagün projesinin yılın ilk yarısında teslim edilmesi planlanıyor. Arda Life projesinin %80 seviye tamamlanması hedeflenmektedir.

 • 2015

  Lotus Residence | Lagün

  Forza Yapı, 2015 yılında iki mutluluğu aynı anda yaşadı. Lotus Residence projesi biterken, Lagün projesine start verildi.

 • 2014

  Forza Yapı kuruldu.

  Forza Yapı, 2014 yılında Forza Yapı Gayrimenkul adı altında Niğde ilinde faaliyetine başladı. Ayrıca Forza Yapı ilk projesi olan Lotus Residence'nin yapımına başladı.